obrazy
Login:
Hasło:
 • Oszczędzisz czas przy składaniu kolejnych zamówień, przedstawimy Ci bowiem do zatwierdzenia formularz zamówienia już częściowo wypełniony.
 • Masz możliwość sprawdzenia jakie produkty kupiłeś poprzednio.

Płaność za zakupiony towar możesz dokonać na trzy sposoby:

 • za pobraniem - płacisz gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski. Koszt przesyłki priorytetowej.
 • przelewem - płacisz po złożeniu zamówienia produktu na stronie internetowej przelewem na na konto Amalfi:
  Multibank BRE Bank S.A
  73 1140 2017 0000 4202 0535 5385
  Przesyłka zostanie wysłana wtedy, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
 • kartą kredytową - akceptujemy karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express. Bezpieczne platności kartą są przeprowadzane on-line przez firmę eCard.
 • kartą kredytową - akceptujemy karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express. Bezpieczne platności kartą są przeprowadzane on-line przez firmę eCard.

  W momencie kliknięcia "zapłać online, platności eCard" nastąpi przekierowanie na server płatności eCard. Po przekierowaniu do eCard należy postępowac zgodnie z instrukcjami. Podawane numery kart są wykorzystywane jednorazowo i nie są przechowywane ani na serwerze firmy eCard, ani przez firmę Amalfi.

Każda przesyłka jest ubezpieczona.
Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi i wartości zamówionych obrazów, jak również od wybranego sposobu zapłaty za towar: przelew na konto, płatność katrą, za pobraniem.

Czas dostawy uzależniony od czasu wykonania usługi przez "Poczte Polską. Koszt 120zl - czas dostarczenia w zależności od kraju przeznaczenia

Jeśli towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłki, prosimy odesłać go przesyłką pocztową razem z otrzymaną z nim fakturą z zaznaczoną częścią "reklamacja" i opisem przyczyn reklamacji.

Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu braku towaru), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.
Zwracany towar prosimy odesłać pocztą wraz z otrzymaną fakturą z zaznaczoną częścią "zwrot". Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy natomiast kosztów odesłania do nas towaru.

W uzasadnionych przypadkach, po uprzednim zawiadomieniu, przyjmujemy wymiany i zwroty zakupionego towaru. Jednakże towar musi być w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Towar należy odesłać w ciągu siedmiu dni od daty otrzymania.

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty odesłania ponosi Klient.

Współpracujemy z portugalską firmą The Poloart, która tworzy piękne

obrazy przestrzenne

na zamówienie. Każdy obraz wykonywany jest ręcznie przez artystów w Portugalii ...

Kolejną linia prowadzona przez Galerię Amalfi są

lustra

z Włoch. Całkowita nowość, przepiękne wysoko jakościowe lustra. Całkowita nowość, przepiękne wysoko jakościowe lustra kryształowe o grubości szkła 3mm ...

Nowością na europejskim rynku a teraz już w Polsce są ozdobne

panele z MDFu

. Panelami tymi można wyczarować na ścianie niepowtarzalne przestrzenie architektoniczne ... ;

Prezentujemy

Tablice filcowe

, dekoracyjno-funkcjonale, które powstały, aby wzbogacić wnętrza domów ciekawym desingem, ale też po to, aby przypominać domownikom o ważnych informacjach ...
Koszyk
Ilość obrazów: 0 szt
Wartość obrazów: 0 zł